Hospoda

  Bratrstvo šedých vlků

  Neformální sdružení hráčů hry Empire.

Menu

Hlavní stránka
Slovo úvodem

Členové

Zásady

Fórum

Privátní sekce

Odkazy

 
 
 
 
 

Ve hře Empire hrají podstatnou úlohu aliance. Hráč, který je bez aliance, se snadno stává terčem útoků ostatních, často i o hodně silnějších. Aliance umožňuje už od samostatného systému hry spoustu věcí - přehled, společnou pokladnu, možnost výměny surovin za výhodných podmínek, vzájemnou vojenskou podporu mezi jednotlivými členy. Má ale i značnou nevýhodu - je velice nákladná.

Proto jsem se rozhodl iniciovat založení Bratrstva šedých vlků jako neformálního herního klanu, který sice nebude mít ze strany systému podporu žádnou, zato bude levný a všem dostupný.

Cílem je dát dohromady lidi, kteří jsou silnější, méně silní i začínající, aby si vzájemně pomáhali. Zcela samozřejmě a v duchu rytířské cti se předpokládá, že silnější budou pomáhat slabším. Proč by to měli dělat? Třeba proto, že se jim nelíbí, když silný trápí slabého. Třeba proto, že si svoji odměnu vyberou později. A nebo třeba jen pro dobrý pocit, že je svět o něco snesitelnější.

Bratrstvo šedých vlků bude zatím působit na světě cs 1 hry Empire. Možný rozvoj do dalších světů není vyloučený, bude ale podmíněný tím, že se pro daný svět někdo zaváže do role organizátora, aby činnost Brtrstva na jiném světě koordinoval. Tyto stránky jsou provizorní, časem jistě vymyslíme něco lepšího.

Důležitá poznámka:

Bratrstvo šedých vlků není aliance, jde o něco jako personální unii. To znamená, že naprosto není vyloučeno být členem nějaké aliance a zároveň členem našeho Bratrstva. V žádném případě nebudeme nikoho nutit, aby opustil svoji mateřskou alianci. Na druhou stranu ale dáváme možnost i těm hráčům, kteří doposud v žádné alianci nejsou.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
(c) 2012 Bratrstvo šedých vlků via Pavel D. F. Hrubý, paveldf@gmail.com